Küünlaalused

5 põhjust, miks kasutada just betoonist küünlaaluseid

Rombimustriga-hallid-kyynlaalused-blogipostitus_2

Õhtud kisuvad üha rutem pimedamaks ja see omakorda kasvatab sisemist soovi tuua ruumi rohkem valgust ja õdusat meeleolu. Kuidas luua turvalist ja samas stiilset ning hubast keskkonda oma koju?

Üks rahakoti sõbralikuimaid lahendusi sisustuselementide valdkonnast on küünlaalus. Olgugi, et see toode on oma olemuselt võrdlemisi väike, suudab ta mahutada endasse hulgaliselt disainväärtust. Viimast jagab ta muidugi mõista ka praktilisusega, sest just talvisel perioodil ja hämarates ning mõnusates tubastes õhtutes pakub küünlaalus ka küünalde põletamise puhuks lisakaitset ja turvalisust.

Kas betoonist küünlaalus on ikka ohutu või on see lihtsalt müügiartikkel?

Siin on viis peamist põhjust, miks on just betoonist küünlaalust ohutu kasutada:

  • Betoon on raske.

Tänu sellele, et betoon on oma olemuselt raske, ei lähe betoonist küünlaalused kergelt ümber ja neid on keerulisem kohapealt liigutada (kass hüppab lauale, lapsed mängivad jne). Seega on need oluliselt ohutumad, kui kergemast materjalist küünlaalused.

  • Betoon ei juhi soojust.

Kui betoonist küünlaaluse sees on põlev küünal, siis ümbris ei lähe kuumaks. Hea võrdlus on näiteks klaasiga. Klaasist küünlaalused lähevad enamasti kuumaks ning kui toote all omakorda ei ole midagi, mis pinda kaitseks, võib see aluspinna rikkuda.  Äärmisel juhul läheb betoonist küünlaalus mõnusalt soojaks, aga sellega see ka piirdub.

  • Betoon ei põle.

Kui puidust küünlaalus võib süttida, klaas puruneda kuuma tõttu või plastik lihtsalt sulama hakata, siis betoon on täiesti ohutu. Isegi juhul kui küünal küünlaalusel mingil põhjusel peaks ümber minema või juhtub, et leek satub otse küünlaaluse vastu, siis betoon ei sütti.

  • Betoon on kergesti puhastatav.

Tänu lakitud pinnale on betoonist eseme puhastamine väga lihtne. Võta vaid niiske lapp ja pühi puhtaks. Keemiliste ainete kasutamisest hoidu.

Betoonist küünlaalused

Betoonist küünlaalused

  • Betoonist küünlaalusest ei lendu ka soojenemisel mitte mingeid kahjulikke aineid.

Kõikide Derby´s design betoonist sisustuselementide pinnad on kaetud spetsiaalse lakiga. Seda seetõttu, et betoon ise on oma olemuselt poorne materjal ja pind ei ole tolmuvaba. Kui betooni pind ei ole suletud, siis on selle puhastamine hiljem väga keeruline. Igasugune mustus imendub pooridesse. Derby´s design on panustanud väga palju aega ja tähelepanu just sellele, et leida kõige parem lahendus betooni pinna sulgemisele nii, et see oleks täiesti ohutu. Oleme leidnud laki, mis on täielikult VOC (lenduvate orgaaniliste ühendite) vaba, vegan, vastupidav ning ei muuda betooni olemust ega ka selle värvi. Isegi soojenedes või leegiga kokku puutudes ei eraldu sealt sisse hingatavaid lenduvaid aineid.

Küünlaalus on unikaalne ja samas rahakotisõbralik kingitus, mis on samas turvaline ning annab igasse kodusse soojuse ja hubasuse. Värvitoonidelt on iga Derby’s design’i küünlaalus mõnusalt mahe ja sobitub lihtsasti pea igasse kodu-keskkonda. Kuna materjal on ajatu, on betoonist sisustuselemendid sobilikud nii modernse kui ka retrohõngulise koduga ning kestavad kaua.

Kas teadsid, et absoluutselt iga betoonist sisustuselement on eriline ja kordumatu?  See on otsekui kordumatu sõrmejälg. Betooni kordumatu muster tagab alati unikaalse sisustuselemendi sinu kodus.

Betoonist küünlaaluseid leiad siit:

https://www.derbysdesign.ee/product-category/kuunlaalused/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga