Müügitingimused

Veebipoe www.derbysdesign.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Derby´s design OÜ (registrikood 16361378), asukohaga Maleva tn 1-31, 11711 Tallinn, Eesti.

 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Toote hinnale lisandub kohaletoimetamise kulu.

Kauba kohaletloimetamise kulu sõltub ostja asukohast ja tarneviisist. Kohaletoimetamise hind kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tellimuse lõppsumma, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Arveldamine toimub kõikide makseviiside puhul eurodes.

Võimalik on tasuda järgmiste pangalinkide ja makselahenduste vahel: 

Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, krediit- või deebetkaart (MasterCard, Maestro, Visa, American Express). 

Teistesse riikidesse tellimise puhul palume võtta ühendust aadressil info@derbysdesign.ee.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning pakutakse välja ostjale sobiv alternatiivlahendus või tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul teate saatmisest.

Eritellimuse tegemiseks kirjuta aadressil info@derbysdesign.ee.

Eritellimuste valmistamise aeg ja hind lepitakse kliendiga kokku tellimuse tegemise käigus.

Eritellimusel lisandub tööde hinnale eritellimuse tasu, mis lepitakse kliendiga kokku ning kujuneb vastavalt töö keerukusele ning lisatöö mahule, mida tellimustöö valmistamine eeldab, kuid jääb reeglina vahemikku 5-20% toote hinnast. 

 

Sooduskupongide / Kinkekaartide kasutamine

Veebipoes on võimalik kasutada sooduskuponge. Sooduskuponge jagame erinevate sooduskampaaniate ajal kõigile huvilistele või loosime välja tarbijamängudes ja -küsitlustes osalejate vahel. Info sooduskupongide jagamise või loosimise kohta teeme avalikuks Veebipoes, sotsiaalmeedias ja/või uudiskirja vahendusel. Loosimisel teavitame võitjaid personaalselt ja edastame neile personaalse sooduskupongi koodi e-kirja teel. Sooduskupongi kehtivuse aeg oleneb konkreetsest kampaaniast või tarbijamängust ja see on kampaaniatingimustes alati välja toodud.

Sooduskupongi koodi on võimalik sisestada Veebipoe ostukorvi lehel või kassa lehel “Kupongi kood” lahtrisse ja klikates nupule “Kasuta kupongi”. Sisestades kehtiva sooduskupongi koodi, kuvatakse ostukorvis ja kassa lehel nii sooduskupongi koodi kui saadava soodustuse suurust eurodes. Saadud soodustus arvutatakse maha tellimuse lõpphinnast. 

Korraga saab kasutada ainult ühte sooduskupongi, mitme kehtiva sooduskupongi olemasolul tuleb valida neist üks ja kasutada seda soodustuse saamiseks.

 

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse hetkel Veebipoe vahendusel vaid Eesti siseselt!

Teistesse riikidesse tellimise soovi korral kirjuta palun info@derbysdesign.ee.

Kaupu saadetakse järgmiste tarneviisidega: 

SmartPosti, Omniva ja DPD pakiautomaatidesse – saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-2 tööpäeva jooksul. 

Smart Kulleri saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-2 tööpäeva jooksul.

Omniva Eesti postkontorise 1-2 tööpäeva jooksul.

Eelneval kokkuleppel on võimalik tulla tellimusele järgi ka Betooni tn 28c, Tallinn. 

 

Taganemisõigus

Kui tellitud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus 14 päeva jooksul paki kättesaamise hetkest see meile tagasi saata ja/või välja vahetada. 

Tagastamisõigus ei kohaldu, kui kaubaks on eritellimusel valmistatud tooted (nt tellija soovil valitud erivärvid, kujundus jms ehk tooted, mis on valmistatud spetsiaalselt konkreetsele tellijale).

Kui oled kaupa kasutanud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on meil õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks ja/või ümber vahetamiseks tuleb saata e-kiri info@derbysdesign.ee  ning märkida kirjas, kas soovid toote ümber vahetamist teise samaväärse toote vastu või soovid raha tagastamist ning me võtame Sinuga ühendust. 

Kauba tagastamise kulud jäävad Sinu kanda, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Kauba ümber vahetamisel jäävad kauba tagastamise kulud samuti Sinu kanda ja uue kauba kohaletoimetamise kulud jäävad meie kanda.

Kaubad saad tagastada meile järgmistel viisidel:

– Tuues kauba Derby´s design stuudiosse Betooni tn 28c, Tallinn (ainult eelnevalt kokku lepitud päeval ja kellaajal), hoides seeläbi kokku tagastamise kuludelt.

– Endale sobivat tarneviisi kasutades ja selle eest ise tasudes.

Pea palun meeles, et tagastatavat kaupa ootame kirja esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või ootame tõendit, et oled eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava summa kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud (kauba maksumus ja algne tarnekulu). 

Sooduskupongiga ostetud kauba puhul reaktiveeritakse kauba tagastamise korral sooduskupongi või kinkekaardi kood ja pikendatakse selle kehtivuse aega 1 kuu võrra.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse kinnitamine või ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@derbysdesign.ee või helistada telefonil +372 5697 0380.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, siis parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja teel aadressile info@derbysdesign.ee või helistada telefonil +372 5697 0380.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole. https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=ET 

 

Privaatsustingimused

Veebipood töötleb isikuandmeid privaatsustingimustes väljatoodud viisidel.