Püsikliendiprogramm

Meil on hea meel, et tunned huvi Derby´s design OÜ püsikliendi programmiga liitumise vastu. 

 

Tänutäheks soovime Sulle, hea klient, midagi ka vastu anda ja mis saaks parem olla kui püsivalt soodsamad hinnad 🙂 Ja püsivalt soodsamad hinnad on ainult algus, meil on aja jooksul püsiklientidele tulemas veel teisigi üllatusi ja personaalseid pakkumisi. Aga sellest lähemalt juba edaspidi, saadame asjakohase info kindlasti uudiskirja vahendusel, hõikame välja sotsiaalmeedias ja loomulikult toome selle välja ka siinsamas püsikliendiprogrammi lehel. Et head pakkumised ja uued võimalused Sinust märkamatult mööda ei jookseks, siis liitu kindlasti meie uudiskirjaga ja jälgi meid Facebookis/Instagramis 😉

Püsikliendihinnad- ja pakkumised on meil pidevas arengus, meil on palju toredaid ideid peas keerlemas ja jõudumööda üritame need ka ellu viia ning siin välja tuua:

  • 5% soodustust kõikidele toodetele.

Püsikliendi hindasid näed sisse logides, need on automaatselt 5% madalamad kui tavakülastajale kuvatud hinnad. Kui Sul on lisaks sooduskood, siis saad ostukorvis seda sisestades veel lisasoodustuse.

 

Püsikliendiks saamine on imelihtne

Püsikliendiprogrammiga liitumine on täiesti tasuta.

  • Kui oled juba varem end Derby´s design e-poes kasutajaks registreerunud, siis oledki automaatselt meie püsiklient ja saadki nautida edaspidi sisse logides püsikliendi hindasid.
  • Kui oled seni tooteid soetanud külalisena, siis registreeru enne järgmist ostu püsikliendiks kas Facebooki vahendusel või e-posti aadressi kasutades ja sisse logides saadki nautida püsikliendihindasid.
  • Kui Sa külastad meie e-poodi esmakordselt aga soovid samuti püsikliendi hüvesid nautida, siis registreeru enne ostu sooritamist püsikliendiks kas Facebooki vahendusel või e-posti aadressi kasutades.

 

Jätame endale õiguse püsikliendiprogrammis jooksvalt muudatusi teha! Seda ikka selleks, et tuua Sinuni uusi ja põnevaid võimalusi.

 

Soovime Sulle meeldivaid hetki meie juures!