Kohaletoimetamine

Tellitud kauba kohaletoimetamise võimalused

Kaupu saadetakse hetkel Veebipoe vahendusel vaid Eesti siseselt!

Teistesse riikidesse tellimise soovi korral kirjuta palun info@derbysdesign.ee.

Kaupu saadetakse järgmiste tarneviisidega: 

SmartPosti, Omniva ja DPD pakiautomaatidesse. 

Smart Kulleriga.

Omniva Eesti postkontoritesse.

Eelneval kokkuleppel on võimalik tulla tellimusele järgi ka Betooni tn 28c, Tallinn. 

 

Tellitud kauba kohaletoimetamise aeg

Sinu tellimuse saadame välja olenevalt tellimuse tegemise päevast, kellaajast ja valitud tarneviisist esmaspäeval või neljapäeval. Tellimus saadetakse välja ka postitamisega samal päeval, kui tellimus ja selle makse on laekunud enne sama päeva 14.00-i.

Kui toodet on vaja kätte saada kiirkorras, palume kirjutada sellest aadressil info@derbysdesign.ee või helistada telefonil +372 5697 0380.

Kui tellimuse välja saatmine mingil põhjusel viibib siis võtame Sinuga kindlasti ühendust.

SmartPosti, Omniva ja DPD pakiautomaatidesse – saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-2 tööpäeva jooksul. 

Smart Kulleri saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-2 tööpäeva jooksul.

Omniva Eesti postkontorisse 1-2 tööpäeva jooksul.

Eelneval kokkuleppel on võimalik tulla tellimusele järgi ka Betooni tn 28c, Tallinn.

NB! Eriolukorra ja eriolukorra järgsel perioodil aga ka pühade perioodil võib meist mitteolenevatel põhjustel kohaletoimetamine natuke hilineda (tarnefirmade pakimahud on olulisel määral kasvanud)! Täname mõistva suhtumise eest!

Tasuta saatmine alates 75 EUR

Tellimused üle 75 euro toimetame eestisiseselt tasuta DPD, SmartPost või Omniva pakiautomaati.

 

Tagastamine

Kui tellitud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus 14 päeva jooksul paki kättesaamise hetkest see meile tagasi saata ja/või välja vahetada. 

Tagastamisõigus ei kohaldu, kui kaubaks on eritellimusel valmistatud tooted (nt tellija soovil valitud erivärvid, kujundus jms ehk tooted, mis on valmistatud spetsiaalselt konkreetsele tellijale).

Kui oled kaupa kasutanud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on meil õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks ja/või ümber vahetamiseks tuleb saata e-kiri info@derbysdesign.ee ning märkida kirjas, kas soovid toote ümber vahetamist teise samaväärse toote vastu või soovid raha tagastamist ning me võtame Sinuga ühendust. 

Kauba tagastamise kulud jäävad Sinu kanda, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Kauba ümber vahetamisel jäävad kauba tagastamise kulud samuti Sinu kanda ja uue kauba kohaletoimetamise kulud jäävad meie kanda.

Kaubad saad tagastada meile järgmistel viisidel:

– Tuues kauba Derby´s design stuudiosse Betooni tn 28c, Tallinn (ainult eelnevalt kokku lepitud päeval ja kellaajal), hoides seeläbi kokku tagastamise kuludelt.

– Endale sobivat tarneviisi kasutades ja selle eest ise tasudes.

Pea palun meeles, et tagastatavat kaupa ootame kirja esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või ootame tõendit, et oled eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.